در پی مراسم غسل تعمید چاوز توسط "نظام"!

هوگومحمود چاوزنژاد در مشهد رسما به عضویت هيئت رييسه  انجمن حجتیه درآمد!

ادامه راه سبز (ارس): محمود احمدي نژاد يكشنبه شب در مشهد بعد از امضاي سه سند همكاري اقتصادي، بهداشت و درمان و انرژي با جمهوري ونزوئلا در كنفرانس مشترك خبري با هوگو چاوز اظهار داشت: بسيار خوشحالم پايان ديدار هوگو چاوز از ايران با زيارت حرم حضرت امام رضا (ع) مقارن شد. هوگو چاوز رئیس جمهور ونزولا که برای انعقاد چند قرارداد بازرگانی برای هفتمین بار در چهار سال اخیر به ایرا ن سفر کرده است پس از تشرف به حرم امام رضا در مشهد به اتفاق دوست صمیمیش محمود احمدی نژاد در کنفرانس خبری گفت: حضرت مسيح رجعت خواهد نمود و به همراه حضرت مهدي يك روز براي ايجاد عدالت قيام خواهند كرد. سخنان امام خامنه‌اي بسيار براي من راه گشا بود. بايد تلاش كنيم هرچه زودتر حضرت مهدي به همراه حضرت مسيح ظهور كنند و سرتاسر جهان را از عدل و داد پر كنند.


عکس: مراسم غسل تعمید چاوزنژاد توسط "نظام"!

چاوزنژاد رئیس جمهور ونزوئلا هم امام زمانی شد!

محمود احمدي نژاد خاطرنشان كرد : اين جا حرم امام رضا ،حرم انسان كامل، خليفه الهي و يار و ياور همه مومنان و عدالت جويان جهان است.

وي تاكيد كرد: امامان انسانهاي كاملي هستند كه متعلق به همه ملت‌ها هستند و خداي متعال آنها را براي هدايت كل بشر فرستاده است.

احمدي نژاد با اشاره به حضور هوگو چاوز در مرقد امام رضا(ع) افزود: حضور رئيس جمهوري ونزوئلا نشان‌دهنده عمق اعتقادات مشترك دو ملت و نشانه عمق برادرانه و پايدار دو كشور است.

احمدي نژاد افزود: اين حضور يعني هر دو ملت و دولت يكتا پرست و عدالت طلب هستند و به پيامبران الهي و انسانهاي صالح ايمان دارند كه روزي انسان كامل به همراه حضرت مسيح خواهد آمد و همه عدالتجويان عالم را حمايت مي‌كند و عدالت را در سرتاسر زمين برپا خواهد كرد.

احمدي نژاد با اشاره به حضور هوگو چاوز در حرم امن امام رضا (ع) خاطرنشان كرد: پذيرائي از آقاي چاوز در مقدس‌ترين مكان ايران نشاندهنده ارادت ملت ايران به آقاي چاوز و ملت انقلابي ونزوئلا است.

احمدي نژاد افزود : اين حضور يعني دلها و انديشه‌هاي دو ملت به طور كامل به هم پيوند خورده و در دفاع از حقوق خود و حمايت از عدالت و مظلومان همواره در كنار هم خواهند بود.

وي اظهار داشت:ما براي پيشرفت ملت و ساختن كشورهاي خود و براي قطع فشارهاي استكبار جهاني در برابر زياده خواهي استكبار تا آخر در كنار هم خواهيم ماند.

احمدي نژاد با اشاره به سخنان هوگوچاوز در حرم امام رضا(ع) تصريح كرد :

همانگونه كه برادرم آقاي چاوز در اظهارا ت خود بيان كرد، هر دو ملت و دولت بايد تمهديدات و مقدمات لازم را براي تحقق عدالت توسط انسان كامل تلاش كنند.

احمدي نژاد افزود: من اميدوارم كه اين حضور و سفر و تجديد پيمان مجددي كه با هم داشتيم ،مقدمه برداشتن گام‌هاي بلندتر براي توسعه روابط و انجام ماموريت‌هاي بين‌المللي باشد.

احمدي نژاد سفر هوگوچاوز به ايران را بسيار پربار و موفقيت آميز خواند و اظهار داشت: ديروز و امروز تصميمات بسيار خوبي گرفته شد و در آينده نزديك شاهد هرچه بيشتر همكاري‌ها ميان دوطرف در زمينه‌هاي گوناگون خواهيم بود.

احمدي نژاد در پاسخ به سئوال خبرنگار ونزوئلايي در خصوص پايگاه موشكي آمريكا در كلمبيا اظهار داشت: لازم است يكبار ديگر با صراحت اعلام كنم ما حضور قدرت‌طلبانه امپرياليسم آمريكا در كلمبيا را به شدت محكوم مي‌كنيم و كساني كه با شعار تغيير در آمريكا بر سركارآمدند بايد در عمل به شعارهاي خود پايبند باشند.

احمدي نژاد با بيان اينكه دوران فريب ملت‌ها به پايان رسيده ، افزود: اين ها از يك طرف شعار تغيير ، صلح دوستي سر مي‌دهند و از سوي ديگر پايگاه نظامي در مناطقي كه مردم بر عليه سياست‌هاي قدرت‌طلبانه آمريكا شعار مي دهند ، يك فريب آشكار است.

احمدي نژاد در ادامه سخنان خود وجود رژيم صهيونيستي را بدترين اهانت به نوع بشر دانست و افزود : اين رژيم را جنايتكاران بين‌المللي در منطقه ما به ملت مظلوم فلسطين و مردم منطقه تحميل كردند.

وي با بيان اينكه ملتهاي منطقه هيچگاه رژيم صهيونيستي را به رسميت نمي شناسند ،افزود: اين رژيم يك موجود خارجي آلوده است كه وارد بدن ملت‌هاي منطقه شده و آنان دربرابر اين موجود آلوده به مقاومت خود ادامه مي‌دهند.

احمدي نژاد با بيان اينكه تجربه تاسيس رژيم صهيونيستي تجربه‌اي كاملا شكست خورده است ، افزود: تاسيس اين نوع رژيم‌ها هيچگاه در هيچ جاي دنيا با موفقيت روبرو نبوده و شكست خواهد خورد.

احمدي نژاد تاكيد كرد: من يكبار ديگر اعلام مي‌كنم كه ملتهاي آمريكاي جنوبي در حال يك انقلاب اعتقادي و سياسي هستند و همه آنها بيدار شده‌اند و زورگويي را نمي‌پذيرند.

وي افزود: من بار ديگر شكست قطعي سياست‌هاي نظامي گري را در آمريكاي جنوبي اعلام مي‌كنم و به رهبران اعمال اين نوع سياستها نصيحت مي‌كنم كه دست از زورگويي بردارند.

احمدي نژاد افزود: من مطمئن هتسم كه مردم كلمبيا هم اين روش را نمي پذيرند و در برابر آن قيام خواهند كرد .

احمدي نژاد در پايان تاكيد كرد : امروزه دوران امپراطوري به پايان رسيده است.


عکس: هوگومحمود چاوزنژاد

هوگو چاوز رئيس جمهوري ونزوئلا نيز در اين كنفرانس مشترك خبري گفت : من در ابتدا از ملت ايران تشكر مي‌كنم ، چرا كه اين مردم عزيز توجه زيادي به خداوند دارند.

وي افزود: همچنين سلام خود را به ميليون‌ها ميليون زائر از سراسر دنيا كه براي زيارت امام رضا (ع) به مشهد مقدس مي‌آيند ، بيان مي‌كنم.

چاوز افزود: به عنوان يك مسيحي احساس بسيار خوبي دارم كه به زيارت حرم مقدس امام رضا آمده ام.

هوگو چاوز افزود : حضرت مسيح رجعت خواهد نمود و به همراه حضرت مهدي يك روز براي ايجاد عدالت قيام خواهند كرد.

وي با اشاره به سخنان حكيمانه مقام معظم رهبري اظهار داشت: سخنان امام خامنه‌اي بسيار براي من راه گشا بود ، چرا كه ايشان فرمودند : تا زماني كه روساي جمهور ايران و ونزولا در كنار هم باشند و با هم اقدامات عدالت طلبانه را پيگير ي مي‌كنند ، موجبات مايوس شدن دشمنان دو ملت را فراهم مي آورند.


عکس: دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید (حاج هوگو)

رئيس جمهوري ونزوئلا افزود: بايد تلاش كنيم هرچه زودتر حضرت مهدي به همراه حضرت مسيح ظهور كنند و سرتاسر جهان را از عدل و داد پر كنند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود توسعه روابط تجاري ميان دو كشور را مورد تاكيد قرار داد و گفت : از اين بستر مي‌توانيم به چشم انداز و هدف مورد نظر خود در آينده نزديك برسيم.


عکس: پول از جیب ملت ما، حال و حول از اون